Kulisy sesji mody dla najnowszego ELLE

sesje zdjęciowe

 

Maja Salamon z D'Vision i cudowna torebka Gucci z aligatora

Zdjęcia robiliśmy w czerwcu. Tak tak. Wyobrażcie sobie: upał, w sklepach letnie kolekcje, wszyscy marzą o wakacjach, a my planujemy październikowy numer ELLE.

Na szczęście wszędzie na swiecie tak to wygląda i z zagranicznych biur prasowych przysłano nam świetne wzory ubrań, jak to jest w zwyczaju dosłownie na jeden dzień zdjęciowy. Pałac Kultury w Warszawie okazał się idealnym tłem dla barwnych hipisowskich sukienek. Sesję można zobaczyć w najnowszym wydaniu ELLE.

Paweł Wybański asystent działu mody w ELLE
Sukienka Bohoboco

 

Komplet od D&G z płaszczem Custo Barcelona

Buty John Galliano
Sukienka Paprocki i Brzozowski, korzuch Hexeline, kapelusz Gucci

 

Ubrania od zagranicznych projektantów spakowane i gotowe do odesłania na drugi dzień po sesji

IMG_1323elle

 

3 thoughts on “Kulisy sesji mody dla najnowszego ELLE”

  1. Ach, backstage – uwielbiam chyba bardziej niż same sesje (no dobrze, może jednak nie, ale na pewno bardzo lubię!) 🙂 W pracy redaktorów mody zawsze najtrudniejsze wydawało mi się właśnie to “prześciganie” pór roku… czy można się skupiać na swetrach i wełnach, kiedy za oknem skwar i żar? Żałuję, że nie zobaczę sesji, bo nowe Elle na razie do mnie nie dotrze (ale wczoraj widziałam numer chyba z lipca za, bagatela, 60NOK czyli ponad 30 zł ;)). Ta pierwsza stylizacja dobrze wróży tej sesji a i na wieszakach same apetyczne kreacje 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *