Nowy butik i perfumy duetu Paprocki&Brzozowski

projektanci mody sklepy video

Do trzech razy sztuka. Był już butik na Mokotowskiej, potem na Kruczej, teraz jest trzeci i oby szczęśliwie, na ul. Wiejskiej 17, w Warszawie. Jego otwarcie zorganizowano z rozmachem, pokazem mody i promocją perfum sygnowanych nazwiskami projektantów.

Butik jest elegancki, przestronny, zaprojektowany w modnym wśród niektórych polskich projektantów stylu pałacowym. Oprócz ubrań, można w nim nabyć także akcesoria modowe oraz perfumy, które powstały we współpracy z firmą Fridge. Uwaga! Nie jest to pierwszy zapach sygnowany przez projektanta mody w Polsce. Pionierem jest Michał Szulc, mniej znany niż duet uroczych przystojniaków, prawdopodobnie dlatego nie wszyscy o jego zapachu już wiedzą.

Paprocki i Brzozowski nazwali swoje perfumy  “Use Me” (ich nazwę wymawiają poetycko, jakby czytając po polsku, “useme” z akcentem na “e”). Wśród nut zapachowych wykorzystanych przy ich tworzeniu znalazły się biała i zielona herbata, wetiwer oraz PAPROĆ i BRZOZA. Dowcipne, prawda?

Prezentację zapachu uświetnił pokaz specjalnej kolekcji, którego najbardziej wzruszającym akcentem był występ Justynki. To dziewczynka, która jest chora. Jej marzeniem była obecność za kulisami pokazu mody. Projektanci zaprosili ją do siebie i zaproponowali udział w roli modelki. Niestety nie pojawiła się już w finale, a moją kamerą amatora/operatora filmuję końcówki pokazów. Dlatego nie ma jej na video.

Oto finał prezentacji kolekcji Paprocki&Brzozowski, która miała miejsce 24 maja 2011 roku w Warszawie. Patrząc uważnie, na widowni po prawej stronie można dostrzec Magdę Cielecką i Maję Ostaszewską. Obie w pewnym momencie intuicyjnie zerkają w stronę kamery.

paprockiibrzozowski.perfumy

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *