kMag z Dawidem Wolińskim

projektanci mody sesje zdjęciowe

 

Magdalena Wróbel z najnowszej okładki kMaga w sukience Dawida Wolińskiego

Podpisano mnie jako stylistkę tej sesji. Tak naprawdę stylistą był Dawid Woliński. Owszem, jadąc na plan myślałam, że będę normalnie pracować. Po przyjeździe, w porozumieniu z fotografką wybrałam kilka ubrań z kolekcji, jednak potem na planie pojawił się projektant i uznał, że moje propozycje są mało nowoczesne. Uwielbiam to, że w naszej pracy wszystko jest względne. Na szczęście Dawida też lubię, bo nawet taką uwagę, która mogłaby urazić niejednego stylistę, potrafi powiedzieć delikatnie, z empatią. Z oczywistych względów oddałam mu pałeczkę. Raz tylko rozpięłam suwak sukni na plecach modelki, pamiętając o prośbie naczelnego kMaga, Mikołaja Komara (miało być seksownie, planowanym tematem numeru był “Californication”).

Dawid Woliński nie tylko wybierał zestawy ubrań do zdjęć. Zaangażowany w projekt, podpowiadał modelowi jak pozować, sugerował gdzie robić zdjęcia. Ja z kolei mogłam bawić się w reportera. I uczyć się, podglądając pracę Wolińskiego. Pokora w zawodzie stylisty jest konieczna. Nasza praca podlega ocenie tylko wedle jednego kryterium – gustu.

 

Zdjęcia robiliśmy w warszawskim klubie La Playa
Dawid Woliński w roli stylisty
Spodnie z kolekcji Dawida Wolińskiego
Dawid Woliński w przerwach między ujęciami

Sesja powstała zanim zaczęłam pracę w ELLE. Dopiero teraz ukazała się w druku i mogę opublikować zdjęcia zza kulis. Mam nadzieję, że następny reportaż który tu znajdziecie, będzie dotyczył pracy na planie szacownego tytułu jaki obecnie reprezentuję.

2 thoughts on “kMag z Dawidem Wolińskim”

    1. Oto ekipa: fotograf Sonia Szóstak, makijaż Marianna Jurkiewicz, fryzury Piotr Rawicz-Mikułowski dla Alterna, model Patryk z agencji Rebel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *