inspirujący Bartek Michalec

projektanci mody

Jeśli trafiacie czasami na zdjęcia Bartka Michalca (na przykład w ostatnim numerze ELLE, gdzie jest artykuł o Zuo Corp) i zastanawiacie się, czy projektant na co dzień też ubiera się tak nietypowo, zaręczam, że tak. On rzeczywiście tak wygląda. To współczesny nomad.

Warstwy, skórzane getry, ubrania z poprzedniej uniseksualnej kolekcji Zuo Corp, pelerynochusty, które nosić można także na głowie, wszystko w jednej monochromatycznej gamie kolorów. Mogłabym ubierać się tak samo. Lowe.

 

Bartek Michalec
Bartek Michalec
Bartek Michalec
Bartek Michalec
Bartek Michalec

3 thoughts on “inspirujący Bartek Michalec”

  1. Kreatywni ludzie powinni ubierać się kreatywnie 😉 Nawet jeśli komuś nie w pełni (albo wcale) podoba się taki styl,to nie da się odmówić mu tego, że jest inspirująco.

  2. Nie ma to jak autoreklama – Bartek Michalec w zapewne ubraniach spod szyldu Zuo Corp prezentuje się świetnie, więcej tak ubranych przechodniów w Warszawie poproszę!:)

  3. Uważam, że projektant, który nie chodzi w zaprojektowanych przez siebie ubraniach albo własnym stylem zaprzecza kolekcjom, które projektuje – jest nieprawdziwy, nieszczery, jest pozerem…Mam wrażenie, że nie sprzedaje nam swojego spojrzenia na modę, tylko jakąś pseudo wizję, albo -co najgorzej – projektuje pod publikę, projektuje tak, aby to się sprzedawało, jest nastawiony na szybki zysk i sukces. Bartek Michalec jest tego idealnym zaprzeczeniem. Świetny styl, trochę niepokojący. Aż chce się kupować jego pomysły na modę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *